Działalność Firmy


Działalność firmy to przede wszystkim produkty ekologiczne takie jak owoce, warzywa, zboża i mięso. W przypadku owoców najważniejszą pozycją jest dla nas jabłuszko. Wśród warzyw prym wiedzie ziemniak a wśród mięsa wieprzowina. Firma również zajmuje się wybranymi produktami konwencjonalnymi, takimi jak jabłka i ziemniaki. Więcej szczegółów o naszej ofercie znajdą Państwo w dziale asortyment.

Jak już wspomniano, firma zajmuje się przede wszystkim eksportem produktów głównie do krajów UE, jednak drugą bardzo ważna rolą w zakresie działalności firmy jest współpraca z Rolnikami, która nie ogranicza się do zakupu od Rolników surowców. Firma zajmuje się doradztwem rolniczym w szerokim zakresie; nie tylko doradzimy jakie gatunki w danym gospodarstwie i w danych warunkach najkorzystniej będzie uprawiać, ale również pomożemy w wyborze odpowiednich odmian, zakupie materiału nasadzeń czy nawozów ekologicznych. Staramy się także pomagać w prowadzeniu całej biurokratycznej części działalności gospodarstwa ekologicznego. Nasz zakres współpracy z rolnikami jest ciągle poszerzany tak, aby zaspokoić oczekiwania producentów.

Firma Bio-Concept Plus posiada własny zakład i korzysta również z usług innych Firm. Jednym z najlepszych naszych partnerów jest zakład Dobrowolscy, który usługowo dokonuje dla nas uboju ekologicznej trzody chlewnej.

Czytaj więcej: Historia Firmy